Publicado el Deja un comentario

Tommy Emmanuel 13 11.2023 Cavatina Hall Bielsko Biała 13 listopada 2023 Cavatina Hall Bielsko-Biała

Wspomnienia wyjątkowego spotkania z uznanymi artystami to tylko niektóre prezenty od Grupy Cavatina – twórców pierwszej w Polsce prywatnej sali koncertowej. Prywatna sala koncertowa w Polsce z immersyjnym system nagłośnieniowym L-ISA. Odbywają się tu wydarzenia od koncertów symfonicznych i kameralnych spotkań z muzyką klasyczną po trasy gwiazd pop. Budowa Cavatina Hall rozpoczęła się wiosną 2019 roku. Pierwsze koncerty w obiekcie miały odbyć się w grudniu 2021, jednak ze względu na zagrożenie związane z pandemią zostały przeniesione na początek 2022 roku.

  • Zajmująca się organizacją imprez w Cavatina Hall Fundacja Fiducia jest współproducentem płyty Miuosh i Zespołu Śląsk „Live at Cavatina Hall” i szykuje kolejne wydarzenia.
  • Duża konferencja, festiwal, impreza to tylko niektóre zastosowania dla naszego budynku.
  • Realizowane przez Grupę projekty wyróżniają się unikalną architekturą, nagradzaną w polskich i międzynarodowych konkursach oraz wysoką jakością wykończenia.
  • Poza salą główną w Cavatina Hall będzie można posłuchać muzyki wSali kameralnej, gdzie  przygotowanych zostało 100 miejsc.

Zapraszamy na godzinne spotkanie w Sali koncertowej. Zachęcamy i zapraszamy do odwiedzenia tego miejsca, które wkrótce niewątpliwie stanie się jedną z najważniejszych sal koncertowych w Polsce i utrzymywanie zakładek na tysiącach-styl indeksu kapitałów w Europie. Cavatina Hall jest wielofunkcyjnym obiektem mieszczącym się w centrum Bielska-Białej, u zbiegu ulic Sempołowskiej i Dworkowej. Budynek ma doskonały dostęp do komunikacji miejskiej.

Sala koncertowa i studio nagrań łączą ze sobą funkcje komercyjne z promocją sztuki w unikalnym i nowoczesnym biurowcu. Jest to pierwszy tego typu budynek w tej części Europy. Sala koncertowa Cavatina Hall została zaprojektowana w ten sposób, by każdy rodzaj muzyki perfekcyjnie rozbrzmiewał w całym jej wnętrzu. bitcoin: usd /btc (btc=x) powoli odzyskuje, cena xrp przesuwa się poniżej Jej akustyka pozwala na wydobycie pełni barw zarówno podczas koncertów symfonicznych, kameralnych spotkań z muzyką klasyczną oraz przebojowych tras gwiazd pop. Za wyjątkową jakością dźwięku stoi najnowocześniejszy system nagłośnienia L-ISA (L‑Acoustics), który podnosi przyjemność ze spotkania z każdą nutą.

Billie Eilish zajawia nowy album. „Nadchodzi mnóstwo muzyki”

Jest to wyjątkowa okazja, by zobaczyć i usłyszeć możliwości sali koncertowej. Efektem, który udało się w ten sposób przy okazji zrealizować, jest wzmocnienie roli Bielska-Białej, jako miasta, w którym skupia się biznesowe życie regionu. Dodatkowe atuty miasta sprawiają, że coraz większa liczba światowych marek wybiera Bielsko i Cavatina Hall jako miejsce prezentowania swoich nowych propozycji handlowych, usługowych i biznesowych. W lutym 2022 w bielskiej sali koncertowej wystąpią Grzegorz Turnau, Krzysztof Zalewski, Miuosh i Zespół Śląsk. Bilety na nadchodzące wydarzenia można nabyć wygodnie na stronie ebilet.pl. Chcesz spektakularnie wprowadzić na rynek nowy produkt, przeprowadzić prezentację w nowoczesnym wnętrzu?

Organizatorzy imprez szybko dostrzegli niebywały potencjał Cavatina Hall i wypełnili szczelnie kalendarium wydarzeniami o ogromnej różnorodności. Tommy Emmanuel – legenda gitary i mistrz fingerstyle na czterech koncertach w Polsce! Tommy Emmanuel, uwielbiany przez Polaków gitarzysta z Australii, powraca do Polski! Artysta już w listopadzie 2023 roku wystąpi w Bielsku-Białej, Krakowie, Warszawie oraz w Gdańsku. Bądźcie świadkami mistrzowskiej techniki fingerstyle i slappingu oraz niezwykłej muzykalności Tommy’ego Emmanuela. Budynek zlokalizowany jest blisko głównego bielskiego dworca kolejowego.

Wszystkim gościom, którzy nie zdecydowali się na przyjazd pociągiem i przybyli do Cavatina Hall z nieco większej odległości, służy parking, w którym miejsce do zaparkowania znajdzie 200 samochodów. Pomyślano również o coraz większej liczbie miłośników ekologii, którzy dojeżdżają do pracy i wszelkich innych sfer swojej działalności rowerem. Mogą oni skorzystać z przeznaczonej specjalnie dla nich szatni, a nawet wziąć prysznic, jeśli po dłuższej trasie ich ciała wymagają odświeżenia. Agnieszka Chylińska przez lata przyzwyczajała słuchaczy i widzów do wielu zmian na swojej artystycznej drodze rozwoju. 28 października pojawił się jej najnowszy album, zatytułowany NEVER ENDING SORRY a wraz artystka ogłasza wiosenną trasę koncertową. Pierwsza połowa ubiegłego sezonu to przede wszystkim wciąż trwające restrykcje pandemiczne.

  • Łączenie przyjemnego z pożytecznym jest działaniem typowym dla Bielska-Białej.
  • Chcemy razem z Wami kreować  niezapomniane wspomnienia w nowoczesnej i komfortowej przestrzeni.
  • Fundacja Fiducia powstała z inicjatywy i dzięki wsparciu Grupy Cavatina.
  • Dowiecie się jak wygląda praca nad realizacją wydarzeń muzycznych, co to jest dźwięk immersyjny i ile osób potrzeba, aby zrealizować koncert największych muzycznych gwiazd.
  • W lutym 2022 w bielskiej sali koncertowej wystąpią Grzegorz Turnau, Krzysztof Zalewski, Miuosh i Zespół Śląsk.
  • Zależy nam na długotrwałej współpracy, w czasie której obie strony zrealizują swoje cele.

Bilety na imprezy kulturalne i rozrywkowe w Bielsku-Białej znajdą się w sprzedaży online. W Cavatina Hall działamy holistycznie, proponując publiczności kontakt z muzyką z różnych zakątków świata w komfortowej przestrzeni. Otwieramy też swoje wnętrza dla młodych talentów i ciekawych pomysłów. Sami jesteśmy pasjonatami muzyki i dobrego towarzystwa, dlatego to miejsce tworzymy dla Was.

Varius Manx i Kasia Stankiewicz – Hej ludzie idą święta

Kładzie nacisk na zrównoważone budownictwo, co znajduje potwierdzenie w otrzymanych certyfikatach środowiskowych i prozdrowotnych (np. BREEAM, WELL Health & Safety). Grupa przywiązuje dużą wagę do miastotwórczej roli swoich projektów, dbając o ich naturalne wpasowanie w istniejącą tkankę miejską i zaspokajanie potrzeb lokalnej społeczności. Obustronna satysfakcja, personalizacja oferty oraz otwartość na pomysły i oczekiwania to dla nas klucze do udanego partnerstwa. Zależy nam na długotrwałej współpracy, w czasie której obie strony zrealizują swoje cele.

Wydarzenia

Wśród wydarzeń, które zostały juz zakontraktowane są m.in. Krzysztof Zalewski z projektem Unplagged czy Miuosh z Zespołem Pieśni i Tańca Śląsk. W nowej sali koncertowej swoje miejsce powinny też znaleźć imprezy, które już wcześniej odbywały się w Bielsku-Białej, jak chociażby Zadymka Jazzowa. Jak udało nam się dowiedzieć, organizatorzy tej imprezy i właściciele Cavatina Hall są w stałym kontakcie. Sala koncertowa i studio nagrań łączą w sobie funkcje komercyjne z promocją sztuki w nowoczesnym biurowcu. Cavatina Hall w Bielsku-Białej to pierwszy tego typu obiekt w tym regionie Europy.

Misją Cavatina Hall jest dawanie publiczności doznań najwyższej jakości dźwięku oraz uczty wizualnej. Chcemy razem z Wami kreować  niezapomniane wspomnienia w nowoczesnej i komfortowej przestrzeni. Wszyscy członkowie zespołu 50/50 są związani z Bielską Szkołą Muzyczną, gdzie się poznali i doskonalili lub nadal doskonalą swoje umiejętności gry na instrumentach. Formacja 50/50 istnieje od niespełna dwóch lat i w tym czasie wielokrotnie wystąpiła na koncertach indywidualnych i festiwalach, m.in. Zespół został doceniony na wielu konkursach m.in. Otrzymując II miejsce w ramach ogólnopolskiego konkursu „School&Jazz Festiwal” w Lubaczowie, II miejsce na konkursie CEA w kategorii zespołów jazzowych, czy też III miejsce na konkursie Junior jazz w Wadowicach.

Dokładny adres budynku powstałego w miejscu dawnych zabudowań Polsportu to ul.

Operatorem sali koncertowej Cavatina Hall jest Fundacja Fiducia.

Możliwości sprzętu, który tworzy magiczną atmosferę, zaprezentuje nasz oświetleniowiec. Na koniec pobytu w sali koncertowej mamy dla Was niespodziankę – wyjątkowe przeżycie olej jest przywrócony, rynki rosną wizualne – pokaz świateł. Miejsce, które zostało tak wspaniałe zaprojektowane i z pełnym rozmachu przepychem zrealizowane czeka na miłośników rozrywki, sztuki i kultury.

Otrzymując II miejsce w ramach ogólnopolskiego konkursu «School&Jazz Festiwal» w Lubaczowie, II miejsce na konkursie CEA w kategorii zespołów jazzowych, czy też III miejsce na konkursie Junior jazz w Wadowicach. – Czym dla mnie jest nowa trasa NEVER ENDING SORRY? Może powinnam użyć mocniejszych słów, bardziej dosadnych. Chcę zaprosić na tę trasę jak dawno niewidziany przyjaciel z szeroko otwartymi ramionami.

Czerwone Gitary – 55-lecie. Platynowy koncert

Przyjaciel, który ma tyle do opowiedzenia, który nie może się doczekać tego spotkania. Po latach muzycznych eksperymentów wracam do siebie, wracam do Was wciąż ta sama, choć jak zawsze nigdy taka sama…” – mówi Agnieszka Chylińska. Po latach muzycznych eksperymentów wracam do siebie, wracam do Was wciąż ta sama, choć jak zawsze nigdy taka sama…» – mówi Agnieszka Chylińska. Najnowsza płyta Voo Voo, zatytułowana „Premiera” (wyd. Agora), jest po części wynikiem doskonałej koncertowej passy, a także chęci zaprezentowania publiczności aktualnej formy zespołu. Większość utworów została zarejestrowana „na setkę” podczas improwizacji na żywo w studio.

Firma Audio Plus dostarczyła sprzęt, na który złożyły się najnowocześniejsze technologie sceniczne i audiowizualne. Jego elementy to mikrofony, osprzęt, który umożliwia śledzenie dźwiękiem i światłem, mechanika sceny, urządzenia zmiennej akustyki i system informacji wizualnej. Podstawę, bez której nie byłoby możliwe zrealizowanie pozostałych celów, dał oczywiście wspaniały projekt architektoniczny, od początku nastawiony na dostarczanie słuchaczom wrażeń najwyższej jakości. Poza koncertami każdego rodzaju muzyki są tutaj organizowane również konferencje i prezentacje, które stawiają coraz większe wymagania techniczne każdej przestrzeni, w której się odbywają.

najbliższy koncert

– Będziemy do Bielska-Białej zapraszać artystów z górnej półki z całego świata nie ograniczając się do żadnego gatunku. Będzie można u nas usłyszeć zarówno jazz, muzykę klasyczną i kameralną, ale również pop, rock i muzykę progresywną, a także  współczesną. W Cavatina Hall będą odbywały się  także koncerty organizowane przez zewnętrzne agencje.

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *