Publicado el Deja un comentario

Вакансія: Middle Automation QA Engineer C#, компанія NIX, робота в інших країнах

Але можна навести безліч прикладів, коли й без цих технічних знань (мереж, SQL, etc.) можна здобути роботу та навіть довго працювати. Я не погоджуюся з думкою, вакансія Middle QA Automation Engineer C# ніби увійти в IT через тестування найпростіше. Потрібно знати, нехай і не все, втім досить багато інформації щодо Front-end, Back-end, роботи DevOps.

  • Читання більш технічних книг корисне, коли ти вже розбираєшся у сфері та маєш практичний досвід.
  • І якщо ви не плануєте розібратися з React, Vue або AngularJS, то вміння читати та розуміти код JS та базове знання HTTP і REST – невід’ємна частина веброзробки.
  • Зі мною, наприклад, працюють колишні юристи, слідчі, економісти, бухгалтери, і, на відміну від «технарів», у них може бути кардинально інший тип мислення, інші підходи й методи розв’язання завдань.
  • Щоб вас не плутати, у цій статті ми прирівняємо поняття “тестувальник” та “QA інженер” на користь другого.
  • QA-інженери використовують у роботі софт, який автоматизує завдання, підвищує продуктивність і поліпшує командну роботу.
  • Напівтехнічні навички сфокусовані на оптимізації роботи.
  • На цьому етапі QA Engineer зі свого боку визначає, які дії будуть виконані для забезпечення якості.

У цьому випадку варто попередити про затримку чи перенести зустріч. Оцінюємо навички комунікації, наскільки легко людина веде діалог, чи не боїться ставити запитання тощо. Можуть перевірити вашу обізнаність щодо історії самої компанії — згадати про цінності та проєкти, інформація про які є у відкритому доступі. Також бажано, щоб резюме не було задовгим — однієї, максимум двох сторінок цілком достатньо.

Хто такий Unreal Engine Developer в ігровій індустрії. Кар’єра в геймдеві

Намагався заглибитися в професію, з’ясувати, який тип мислення для цього потрібен. Зараз насправді опановувати професію простіше, оскільки в інтернеті є більше якісного та структурованого матеріалу для навчання. Нині є чимало охочих змінити професію, і я не можу дати конкретної поради, https://wizardsdev.com/ як не загубитися на тлі інших. Завжди буде хтось кращий, розумніший, з ліпшими навичками тощо. Забудьте про те, що є хтось із профільною освітою, хтось більш скіловий — є лише ви на шляху здобуття нової професії. Тож усе, на чому слід концентруватися, — це навчання і розвиток.

Головне завдання QA — вибудувати систему так, щоб вона мала якнайменше зон, де можна припуститися помилки, відповідала всім показникам якості, а також, щоб її можна було легко тестувати. Деякі вважають, що QA Engineer — це змінена назва професії тестувальника програмного забезпечення. Тестувальників наймають для того, щоб знайти несправності або уразливості в програмі, коли вона вже створена. QA Engineer є учасником початкової команди, який нарівні з дизайнерами, програмістами працює над зовнішнім виглядом і функціональністю продукту. Цей фахівець впроваджує варіанти тестування системи, а також окремих її компонентів, щоб забезпечити високу якість готової роботи.

Складіть резюме

Сеньйор-спеціалісти планують тестування більшого масштабу. Розробляють програми для різноманітних сфер, від мобільних застосунків та вебсайтів до великих корпоративних систем. Що більше компаній йдуть в онлайн, то зростає потреба у створенні нового софту та підтримці поточних ІТ-сервісів. Рекрутерам важливо з’ясувати, чи є в кандидата бажання вчитися, наскільки він гнучкий. На співбесіді зі світчерами хочуть почути, чому людина вирішила перейти в іншу галузь, що вона для цього робила та що вивчала, скільки часу витрачає на опанування нової сфери. Також зазвичай ми дивимось на те, наскільки людина зацікавлена в зростанні в обраному напрямі, чи не розглядає фахівець можливість змінити вектор або технологію найближчим часом.

що має вміти middle qa engineer

Якщо у людини є досвід роботи або хоча б пет-проєкти, то її розпитують про технології та їхнє розуміння. Для Junior C/Embedded Developer потрібно володіти англійською на рівні, достатньому для роботи з технічною документацією (Intermediate або вище), базово знати С/С++ та будь-яку мову програмування. Дефекти виявлені на етапі тестування ще не є найдорожчими, але з кожним етапом все більша і більша кількість людей стає залученою до їх виправлення. Інколи є свідома або несвідома підміна цих понять і тому всіх, хто має причетність до процесу тестування, називають і тестувальниками, і QC, і QA. Програмного забезпечення стає дедалі більше, і звісно ж, кожній команді розробки потрібні люди, здатні перевірити його якість.

Дивіться також:

Будь-який досвід в інших сферах може стати в пригоді як під час тестування, так і просто під час роботи з людьми. Мені відомо багато випадків, коли завдяки попередньому досвіду людину швидко забирали на проєкт. Фізика, охорона здоров’я, автомобільна промисловість тощо — такий досвід і знання здобути набагато складніше, ніж підготувати QA. Якщо ми кажемо про людей з гуманітарною освітою, то їм буває складно вже під час співбесіди зробити маленьке завдання на перевірку розуміння технік створення тестів. Іноді трапляється розрахунок відсоткової ставки чи сторін трикутника відповідно до його типу.

що має вміти middle qa engineer

Зі мною, наприклад, працюють колишні юристи, слідчі, економісти, бухгалтери, і, на відміну від «технарів», у них може бути кардинально інший тип мислення, інші підходи й методи розв’язання завдань. Якщо ви світчер, раджу зважати на вже наявний досвід. Наприклад, людина має досвід у банківській справі й розуміється на фінансах. Якщо в команду потрібен спеціаліст, якому доведеться тестувати СRМ-систему, а ви в очі її ніколи не бачили, краще шукати іншу вакансію. У мене є знайомі, які повелися на пропаганду «Увійти в IT легко та весело!

роботу

Але з часом та досвідом стає легше, адже формується звичка мислити саме так. Розуміти кінцевого користувача, його потреби й побажання та навіть знати, що конкретно йому може не сподобатись, — одна з вершин, до якої має прагнути кожен такий фахівець. Те, що я став QA Engineer, можна назвати закономірним збігом обставин.

Наприклад, якщо це мобільний додаток, то вас напевно будуть питати по особливості тестування мобільних додатків. Оскільки практично всі проекти та програми пов’язані з цією темою, знання по цьому напряму або будуть критично важливими (в більшості випадків), або стануть можливістю виділитися на тлі інших кандидатів. «Потрапити в IT через тестування легко», — цей вислів вже перестав бути актуальним років 5 назад. Але при належних зусиллях і бажанні можливо буквально все. Насамперед можна розвиватися у своїй галузі та вирости з джуна до мідла, сеньйор-спеціаліста й стати лідом команди. Це передбачає організаторську роботу, найвища позиція у цьому напрямі — очільник QA-департаменту.

Я багато років працював у банках — будував кар’єру (одна з моїх вищих освіт — фінансова). Та одного дня мені все набридло і я зрозумів, що в банку більше працювати не хочу. Певний час після цього рішення я продавав софт і «залізо» великому корпоративному бізнесу, аж поки один з клієнтів не запропонував мені співпрацю, в межах якої я мав створювати IT-інфраструктуру банків. Відповідно не кожен може прийняти те, що буде важко, що доведеться віддавати весь вільний час самоосвіті. Ніхто не стає хірургом за 21 день і не починає робити видатні операції на серці. Тож я б це назвав персональною відповідальністю за  себе і свій вибір.

Це допоможе простежити хід думок людини та зрозуміти чи володіє він аналітичним складом розуму. Тому варто працювати над цим буквально постійно і в усіх напрямках. Саме для геймдеву курсів істотно менше, спеціалісти з цієї галузі радять опанувати звичайний QA, а потім самостійно довчати специфіку для ігрових проєктів. «Дуже подобається взаємодія з розумними людьми, які також геймери». Допомагають захищати системи та мережі від кібератак та зловмисників. Створюють моделі з використанням штучного інтелекту та машинного навчання, займаються обробкою даних, розробляють смартрішення.

Що має вміти QA Engineer: Junior, Middle, Senior і QA Team Lead

Ці показники є найвищими серед технічних спеціалістів в IT, що свідчить про неабияку конкуренцію. Певну роль у збільшенні кількості кандидатів відіграють і світчери, яких з початком повномасштабної війни побільшало. Якщо в розділі Manual QA ми говорили про основи програмування, то автоматизатору знадобиться саме впевнене володіння конкретною мовою. Зазвичай вибирають серед Java та Python, але це не межа. У тестуванні можна застосовувати такі мови, як JavaScript, C#, Ruby, PHP, SmashTest тощо. Автоматизований QA технічно є надмножиною позиції Manual QA — він повинен знати все те саме, що й мануальний колега плюс декілька нових інструментів.

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *